Zámecký pivovar Litomyšl

Rezervace

 
 
 

Ubytování

jednotlivci - rodiny - skupiny - školní výlety - organizované zájezdy

 

Přijeďte strávit jednu i více nocí ve zrekonstruovaném Zámeckém pivovaru. Celé ubytování je nekuřácké. Můžete využít hostelové podkrovní dřevěné pokojíky (1-4 lůžka). Pro ty, kteří mají rádi větší komfort a soukromí, máme hotelové pokoje mezonetové nebo s výhledem přímo do zámeckých arkád (1-3 lůžkové). V našem hotelu bereme ohled na alergické klienty a z toho důvodu neubytováváme hosty s jejich domácími mazlíčky. Pro hosty je k dispozici sauna. Jako doplňkovou službu nabízíme v případě potřeby praní prádla. Prosíme, nežli k nám přijedete, věnujte pozornost otevírací době >recepce.
Hotelové nebo přiobjednané snídaně pro hostelové hosty se podávají od 8.00 do 9.00, pokud není domluveno jinak.

 

 

Hotel a hostel

Hotel

Ubytování v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, ledničkou, rychlovarnou konvicí a wi-fi na pokojích. Součástí ceny za pokoj je i snídaně. Každý hotelový pokoj má svůj ráz, materiály v interiéru jsou výhradně přírodní. Mezonetové pokoje jsou situovány do 3. nadzemního podlaží, každý pokoj má ještě soukromou galerii s pracovnou a výhledem na střechy Zámeckého pivovaru. Na galerii se vstupujete mlynářským schodištěm. Z velkých penzionových pokojů je výhled z bezprostřední blízkosti na renesanční sgrafita litomyšlského zámku a do zámeckých arkád. Prostory hotelových pokojů doplňuje příjemné posezení v pobytové chodbě s TV a SAT.

Hotelové pokoje


Hostel

Levná varianta ubytování hostelového typu s celkovou kapacitou 40 lůžek v 15 pokojích. Snídaně lze přiobjednat za 120 Kč/osoba. V případě hostelového ubytování zachováváme soukromí hostů a neubytováváme hosty různých skupin do stejných pokojů. Všechny postele jsou samostatné. Každý pokoj je vybaven umyvadlem. WC a sprchy jsou společné na patře. K dispozici je také společná kuchyňka vybavená rychlovarnou konvicí, ledničkou a mikrovlnnou troubou pro malé individuální snídaně, dále společná malá jídelna a klubovna pro posezení. Prosíme, pamatujte, že osušky a ručníky nejsou ve standartní nabídce hostelového ubytování.

Hostelové pokoje

Ceník

Ceny ubytování jsou včetně DPH 15 %.

CENY NEZAHRNUJÍ MÍSTNÍ POPLATEK Z POBYTU. Výše místního poplatku z pobytu je 10 Kč za každý započatý den za jednu osobu (kromě osob osvobozených). Výši poplatku z pobytu je host povinen uhradit zároveň s úplatou za ubytování. Vybrané poplatky jsou v plné výši odevzdávány Městu Litomyšl. Více informací v >Místní poplatek z pobytu

Hostelové ubytování

400 Kč/ osoba, noc bez snídaně

Nerozlišujeme cenu při nevyužití všech postelí v pokoji, ale recepce si vyhrazuje právo přesunout rezervaci hosta na menší pokoj v případě potřeby kapacity pro jiné hosty.

Doobjednaná snídaně pro hostelového hosta  120 Kč/ osoba

 

Hotelové ubytování, řídí se dle typu objednaného pokoje: mezonetového nebo penzionového typu

jednolůžkový pokoj malý/mezonet    

700, 900 Kč/ pokoj, noc, včetně snídaně

dvoulůžkový pokoj mezonet/penzionový

1600 Kč, 2200 Kč/ pokoj, noc, včetně 

dvoulůžkový bezbariérový pokoj

1600 Kč/ pokoj, noc, včetně snídaně

třílůžkový pokoj mezonet

1800 Kč/ pokoj, noc, včetně snídaně

 

Možná platba kartami:

 

 

V případě nevyužití celé kapacity u vícelůžkových pokojů účtujeme tzv. single use (1100 Kč,1500 Kč/ osoba, noc) nebo double use v případě třílůžkového pokoje 1600 Kč/ pokoj, noc.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Další ceny za služby, storno podmínky a také možné členské či programové slevy naleznete v  >Ceníku ke stažení

Reference

Vážené a milé,
ještě jednou Vám  v š e m  vespolek moc a moc děkuji za milé a vstřícné přijetí.  Patří to už k Vaší firmě tradičně... 
Dosti nerad se vracívám na stejná místa, protože  to obvykle končívá zklamáním. Ale ve Vaší recepci jste všechny trvale stále stejně přívětivé, milé, snaživé, usměvavé atd., což člověku udělá radost v tom současném okolním bahništi mezilidských vztahů - a nejen v Praze.
Dokonce děláte i zázraky, o to větší tedy dík.  Speciální dík ještě paní Žáčkové za její péči při mém dnešním odjezdu,  že bojovala proti mé případné skleroze tím, že mi chtěla připomenout zavazadla před odjezdem. Bylo to od ní moc a moc milé, velice děkuji!
Děkuji však opravdu všem zcela bez rozdílu. A pokud jsem snad nedejbože nějaký rozdíl v osobním kontaktech  činil, pak to nebyla neúcta k některým z Vás ve prospěch jiných. Vážím si  v š e c h   Vás, Vaší dobré pohody i ochoty - a všem vespolek veliký dík. 

Srdečně Vás všechny zcela bez rozdílu srdečně pozdravuje  velmi spokojený zákazník TH 
 

2014 Award of Excellence - Ocenění hosty

Vážíme si Vás, jako partnera a toto ocenění Vám náleží za Vaši neustálou snahu o naplnění očekávání hosta. Ke dni 31.12.2014, 23:59 (SEČ) jste dosáhli minimálního počtu 10 hodnocení s průměrným skóre 8 a více a tím jste dokázali, že spokojenost hosta během pobytu je pro Vás absolutní prioritou.                     
celé ocenění zde 


Děkujeme za dny strávené v litomyšlském YMCA centru. Užili jsme si to! Jídlo je skvělé, ubytování super. Děkujeme za všechnu pomoc. Oceňujeme to. Bůh vám žehnej. 
Kluci a dívky z norské YMCA 

 

Dobrý den, tento víkend jsem byl ubytovaný ve vašem YMCA školicím centru a byl jsem natolik spokojen, že  jsem se donutil vám o tom napsat. V gastronomii dělám řadu let a prošel jsem nespočet hotelů, penzionů a ubytovacích zařízení. Jeden také vlastním, tak vím, jak to chodí i z druhé strany. Kromě skvělého ubytování musím vypíchnout úžasnou obsluhu a personál informačního centra, kde mi ochotně poradili se vším, co jsem potřeboval. Směna, která tam byla v sobotu, byla stejně skvělá jako ta nedělní. Doufám, že dlouho nepolevíte a budete dále nabízet stejně kvalitní služby, další provozovny by se od vás mohli učit.
Ještě jednou děkuji a s pozdravem
L. Buchta.

Velmi příjemné a inspirativní prostředí. Děkujeme
Dorka Lábusová 
Ladislav Lábus, architekt

Loučná Litomyšlí líně teče, zdraví "Stesk kavárenského povaleče"
Děkujeme a zdravíme, na další kávu se těšíme!
Radovan Lipus, režisér a herec
Anna Cónová, zpěvačka a herečka
Miroslav Rataj, herec
Vlastimil Ondruška, klavírista

Vážení, strávil jsem u Vás jednu noc a jeden den (v klidu, před vypuknutím festivalu), a nemělo to chybu! Všichni Vaši pracovníci, které jsem měl tu čest poznat, byli úžasní.
Jmenovitě zdravím slečnu Žáčkovou.
Hezký den,
Petr Honců

Lovely place.
Tom Burke (Athos)

Thank you for everything. Lovely stay. 
Santiago Cabrera (Aramis), The Musketeers BBC

Příjemné místo pro dovolenou. 
hraběnka Elisabeth Kolowrat

Dobré ráno do Litomyšle!
Moc Vám děkuji za sebe i za tým za příjemně strávený pátek a sobotu.
Osobně děkuji za přístup a pomoc při organizaci.
Děkuji za ubytování a raut, bylo to všechno výborné a příjemné.
Doufám, že jste ani Vy neměli proti nám výhrady, snažili jsme se být dobří hosté.
Doufám, že ještě někdy budu mít možnost navštívit Vaše centrum, zatím ho budu jen doporučovat.
Přeji Vám klidný týden a krásné babí léto,
Petr Božek, ABB

Vážený pane starosto, vážený pane místostarosto, vážení a milí přátelé!
Právě skončila poslední akce v rámci oslav 100. narození Zdeňka Kopala, Krtek astronaut odjíždí z Litomyšle a to je okamžik, ve kterém bych vám všem rád poděkoval ať už jménem České astronomické společnosti, tak jménem Astronomického ústavu Akademie věd, ale i jménem svým za úžasný maraton příprav a nakonec i zdárnou realizaci. Myslím, že profesor Kopal se na nás musel z výšky usmívat...
S úctou a přátelským pozdravem
Pavel Suchan, Astronomický ústav AV ČR

Vážení,
vzhledem k tomu, že jsem minulý pátek opouštěl Litomyšl poměrně ve spěchu, rád bych Vám alespoň touto cestou poděkoval za zdárný průběh celé naší konference, perfektní výběr přednáškového sálu a vynikající stravování, které si všichni účastníci pochvalovali.
Srdečně zdraví
Marek Wolf, Astronomical Institute, Charles University Prague