Zámecký pivovar Litomyšl

Multifunkční sály

semináře, školení - konference, kongresy - soukromé oslavy - svatby

 

Moderně zrekonstruované prostory původních historických výrobních hal barokního pivovaru do multifunkčních sálů nabízí unikátní prostředí pro akce soukromého i veřejného charakteru. Památka UNESCO, zámecký areál a zároveň rodné místo Bedřicha Smetany dodá pořádaným akcím na výjimečnosti. Na výběr jsou místnosti od velikosti klubovny či třídy po velké sály. Navíc všechny jsou propojeny, je tedy možno využít sály pro akce, kde je potřeba paralelně několik místností v jednom čase. Dva sály spolu s menší místností se nachází v 1. nadzemním podlaží. Do 2. podlaží je situován největší sál. Všechny sály jsou multifunkční, k potřebnému účelu jsou připraveny podle klientem zvoleného uspořádání. Prostory jsou doplněny vnitřním otevřeným dvorkem (146,5m2 ), který lze uzavřít pro soukromou akci a velkou prosklenou halou (96,8m2 ), spojující prostory sálů. Pro velké akce nad 200 lidí můžeme vhodně propojit tuto část pivovaru s dalšími konferenčními sály v druhé části pivovaru či Kongresovým centrem v renesančním zámku, viz. > další prostory
 

    

 

Další pronájmy

Naši nabídku pronájmu rozšiřujeme o pronájmy dalších sálů, které se nachází v Zámeckém areálu (vše za „jedním plotem“). Naší filozofií nabídky je, že koncový zákazník má za pronájem těchto dalších prostor stejnou konečnou cenu, jako je ceníková cena našich spolupracujících subjektů, bez navýšení.
Výhody:      

  • jednáte vždy s jedním dodavatelem a koordinátorem služeb,
  • jedno konečné vyúčtování, jedna faktura,
  • naše vybavení sálů, které je v ceně pronájmu, může být zdarma využito i ve zprostředkovaných pronájmech.

Zámecký pivovar B a Jízdárna

Na sály nabízené naší společností navazuje další část Zámeckého pivovaru B se dvěma multifunkčními sály. Tato část je od našich sálů (označovaných jako Zámecký pivovar A (YMCA) oddělena středovým krytým průchodem, který slouží také jako společný vchod do obou částí. Tento vstup lze při konferencích použít pro posterové sekce či prostor vystavovatelů.

 

Státní zámek – Kongresové centrum

V přízemí renesančního zámku se nachází Kongresové centrum. Vstup je přímo z II. zámeckého nádvoří obklopeného arkádami. 

Chodba se šatnou | 105 m2 | 1.NP 

Vstupní  prostor se šatnou je vhodný k registraci nebo malému občerstvení. Tento prostor se automaticky pronajímá k jakémukoli sálu Kongresového centra.

 40

Kongresový sál| 10 x 15 m | 148 m2 | 1.NP 

Největší sál v přízemí zámku slouží obvykle pro sympozia, přednášky, jednání, může zde být také uspořádán koncert. Sál má klenutý strop, cihlovou dlažbu a je vybaven intarzovanými stoly a čalouněnými polokřesly. Vytápění je podlahové, elektrické.

40   120   100

Rokokový salónek| 8 x 8 m | 70 m2 | 1.NP  

Je vedlejším sálem k sálu Kongresovému. Může sloužit k odděleným jednáním, lze zde uspořádat expozici výrobků. Často se zde o přestávkách podává občerstvení. Sál má klenutý strop, stěny s bohatou rokokovou výmalbou a cihlovou dlažbu. Vytápění je elektrickými přímotopy.

40   30   20

Knihovna | 12 x 6 m | 70 m2 | 1.NP  

Vedlejší sál k sálu Kongresovému, propojen dveřmi. Může sloužit k oddělenému jednání ve skupině, lze zde uspořádat expozici výrobků, Často se zde podává občerstvení o přestávkách. Sál má klenutý strop a cihlovou dlažbu. Vytápění je podlahové, elektrické.

40   30   20

Jednací sál | 12 x 8 m | 102 m2 | 1.NP  

Vedlejší sál k přednáškovému, může sloužit k separátnímu jednání ve skupině, je možno zde během jednání připravit menší raut, lze zde uspořádat expozici výrobků. Klenutý strop, cihlová dlažba. Vytápění podlahové.

80   50   40

Kavárna, zázemí | 48 m2 | 1.NP 

Prostor pro soukromé posezení nebo pro zázemí cateringu.

20

Ceník

Ceny pronájmů naleznete v aktulním ceníku >Ceník

*Příplatek za vlastní catering se účtuje v případě, že tuto služba není zajišťována námi a pokrývá zvýšené náklady na energii, přípravu a úklid při realizaci jídla a pití jinou společností.
*Účtuje se max. 10 hod. denně.
*Účtuje se každá započatá hodina.
*V případě pronájmů více sálů najednou se ceny pronájmu nesčítají, ale poměrně snižují.
*Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.

Ceny u zprostředkovaných nájmů
(převzaté od spolupracujících subjektů) 

Naší filozofií nabídky je, že koncový zákazník má za pronájem těchto dalších prostor stejnou konečnou cenu, jako je ceníková cena našich spolupracujících subjektů, bez navýšení.

Výhody:      

  • jednáte vždy s jedním dodavatelem a koordinátorem služeb,
  • jedno konečné vyúčtování, jedna faktura,
  • naše vybavení sálů, které je v ceně pronájmu, může být zdarma využito i ve zprostředkovaných pronájmech.

Ceny pronájmů naleznete v aktulním ceníku >Ceník 

 

Související služby

K pronájmům sálů nabízíme své zkušenosti s pořádáním akcí. K pronájmům si můžete vybrat z nabídky souvisejících služeb. Protože naše společnost provozuje bar, jako součást nabízených služeb, drobné občerstvení a kávové přestávky jsou službou, kterou výhradně poskytuje naše společnost.

Drobné občerstvení 

Kávové přestávky, uvítací přípitky, studené večeře, společné snídaně. To vše vám můžeme zajistit vlastními službami. Připravíme pro vás přestávky na občerstvení ve vašem programu.

Catering 

Servírovaná teplá jídla, bufet nebo raut, to pro vás můžeme připravit ve spolupráci s osvědčenými litomyšlskými restauracemi. Připravíme nabídku menu podle vašeho přání nebo podle vašich finančních možností. Protože naše společnost provozuje bar, jako součást nabízených služeb, nápoje na rauty a k jídlům jsou službou, kterou výhradně poskytuje naše společnost.

Doprovodný program 

Konference, firemní setkání a semináře není jenom práce, ale je prostor i na vítané zpestření. Připravíme pro vás doprovodný program: koncerty, divadlo, sportovní klání, hry, párty v zahradách, noční prohlídky zámku… Okolí Litomyšle je bohaté na tyto služby, a tak součástí programu se můžou stát motokáry, jízda na koních, exkurze do rodinného pivovaru či čokoládovny.

Doprava 

Zajistíme hromadnou dopravu autobusy, mikrobusy nebo zorganizujeme dovoz od vlakových spojů z České Třebové místními taxíky za domluvené snížené ceny.

Ubytování v Litomyšli 

V případě velkých akcí a nedostačující kapacity našeho ubytování spolupracujeme s hotely a penziony v Litomyšli. Komunikujete pouze s jednou – naší recepcí. Při velkých akcích, koordinovaných z jednoho místa, jsme schopni domluvit výhodnější ceny, než jsou pultové.

Konferenční podpora 

Pokud nemáte čas se zabývat technicko-organizačními věcmi vaší konference a chcete ušetřit za drahé agentury, jsme schopni pro vás zrealizovat registraci, konferenční materiály, zajistit hostesky a další služby související s pořádáním akce.

Reference